21 ایده خلاقانه برای خبر بارداری به همسر

خبر بارداری به همسر، خانواده و دوستان می تواند راهی جالب برای زوج ها باشد تا شادی خود را به اشتراک بگذارند. اما ابتدا، می توانند خبر بارداری به همسر را تجربه کنند. خبر بارداری می تواند بسیار هیجان انگیز و عاشقانه باشد بنابراین حتما برای آن برنامه ریزی کنید تا خاطره ای بسیار خوببرای خود بسازید.

چه اولین بارداری شما باشد و چه چهارمین بارداری، پدر فرزند آینده شما بهترین احساس را تجربه خواهد کرد. می توانید با یک سورپرایز سرگرم کننده زمینه را برای هیجان فراهم کنید.

راهی را که برای به اشتراک گذاشتن اخبار بارداری خود انتخاب می کنید، نباید شما را نگران کند و باعث اضطراب شما شود. اعلان بارداری به همسر یا شریک زندگی نباید کاملاً بی نقص باشد. فقط باید چیزی باشد که از آن لذت ببرید و به خاطر بسپارید. تا از آن لذت ببرید!

خبر بارداری به همسر عاشقانه

1. عکاسی غافلگیر کننده

در این روش برای عکاسی به دوست خود یا یک عکاس خبر دهید تا با شما هماهنگ باشد، سپس در حین عکاسی باید تابلوهای گچی را به شما بدهد و با این روش شما مرحله به مرحله به همسر خود خبر را اعلام خواهید کرد و عکاس نیست در آنجا حضور دارد تا از شما عکس بگیرد و این لحظه زیبا را ثبت کند. 

2. آلبوم عکس| سورپرایز خبر بارداری نی نی سایت

این مورد نیاز به کمی تلاش و کار مخفیانه دارد ولی اگر زمان کافی برای آن را داشته باشید بسیار عالی می باشد، سعی کنید تست بارداری، کفش نوزاد، یک سری از عکس های عاشقانه خودتان و یک آلبوم زیبا نیاز دارید.

آلبوم باید از زمان آشنایی شما شروع شود و در صفحه آخر آن تست بارداری و خبر بارداری شما قرار داشته باشد تا همسرتان را سوپرایز کنید. می توانید دوربین گذاشته و پنهانی از واکنش همسرتان فیلم بگیرید تا بعدا هم بتوانید آن را مشاهده کنید.

3. کتاب به او بدهید

اگر همسرتان عاشق کتاب خواندن است این روش را از دست ندهید! کتابی بخرید که تیتر آن چیزی مانند قرار است پدر بشوید! چگونه پدر خوبی باشیم یا چیزی در این حدود بخرید و به آن هدیه دهید سپس واکنش او را ضبط کنید. 

4. جشن گرفتن| سورپرایز خبر بارداری نی نی سایت

بسیاری از زوجین امروزه برای بیان بارداری خود به مناسبت های مختلف جشنی می گیرند و در آن در مقابل دیگران به همسر خود اعلام می کنند که باردار هستند. البته توجه داشته باشید که این روش برای افرادی مناسب است که از واکنش همسر خود مطمئن باشند.

5. کمک گرفتن از فرزند بزرگ تر

در این روش شما به شوهر خو اعلام نمی کنید که باردار هستید بلکه تابلویی به فرزند خود می دهید که روی آن نوشته است من قرار است خواهر یا برادر بزرگ تر شوم. و سپس به فرزندتان می گوید تابلو را به پدرش نشان دهد. برای این کار از کتاب هم می توانید استفاده کنید و به فرزندتان کتابی در این مورد بدهید تا برای پدرش ببرد.

6.  تابلو baby on board

پشت ماشین هایی که بچه در آن است از این تابلو استفاده می شود. شما می توانید به همسر خود اعلام کنید که به نظرتان ماشین نیاز به تغییری دارد و سپس این هدیه را به او بدهید و واکنش او را ضبط کنید. خرید این تابلو به صورت آنلاین ممکن است و دردسر زیادی ندارد.

7.  پازل درست کنید

با عکس سونوگرافی خود پازلی سفارش دهید و آن را به همسرتان هدیه دهید تا آن را تکمیل کند. می توانید از روندی که پازل را درست می کند و تلاش آن فیلم بگیرید و خاطره بسازید. این روش می تواند یک روش عالی برای دادن خبر بارداری به همسر می باشد.

8.  خرید تیشرت

می توانید تیشرتی تهیه کنید که روی آن نوشته باشد حامله هستید یا انتظار بچه را دارید و با آن به همسرتان نشان دهید که باردار هستید.

9. نقاشی| سورپرایز خبر بارداری به خانواده نی نی سایت

اگر اهل هنر هستید می توانید نقاشی بکشید و در آن نشان دهید که حامله هستید. نقاشی را در جایی قرار دهید که مطمئن شوید همسرتان آن را می بیند و به آن دقت می کند.

10. روی آینه بنویسید

می توانید این پیام را با رژ یا ماژیک روی آینه بنویسید و با نقاشی های جالب آن را هیجان انگیز تر کنید. سعی کنید تا جایی که می توانید خلاقیت به خرج دهید.

11. کفش بچگانه سفارش دهید

کفش نوزاد به اسم همسرتان سفارش دهید و هنگامی که بسته رسید و باز کرد می توانید به او بگویید که به کفش نوزاد احتیاج پیدا خواهید کرد و اجازه دهید تا خودش متوجه شود شما حامله هستید.

12. می توانید روی شکم خود علامت بزنید

با علامت زدن روی شکم خود می توانید نشان دهید که حامله هستید، اجازه دهید که همسرتان آن را کشف کند و هیجان زده شود، این روش اعلام خبر بارداری به همسر می تواند همسرتان را هیجان زده کند.

13. خرید کارت

با هدیه دادن کارتی که روی آن نوشته حامله هستید نیز می توانید او را سوپرایز کنید، این کار معمولا برای زوجینی مفید می باشد که از هم دور هستند.

14. خرید کیک| سورپرایز خبر بارداری به خانواده نی نی سایت

می توانید کیکی به شکل بچه بخرید یا روی کیک بنویسید که قرار است پدر بشود و کیک را هنگامی که در خانه است بیاورید و با این کار او را سوپرایز کنید.

15. جعبه کادو

جعبه ای از چیزهایی که مربوط به کودک می شود جمع کنید و جایی قرار دهید که آن را ببیند و کنجکاو شود که آن را باز کند، یا می توانید جعبه را به او هدیه بدهید.

16. نامه عاشقانه

یک ایده زیبا و حساس، نامه ای عاشقانه است که طی آن حاملگی خود را به شریک زندگی تان اعلام کنید. تمام دلایلی که آن ها را دوست دارید و اینکه چقدر برای رشد خانواده کوچک خود هیجان زده هستید را درج کنید. این یک ایده احساسی است و ممکن است برای شریک زندگی شما معنی زیادی داشته باشد.

17. تعریف کردن داستان

می توانید در شرایطی رمانتیک سعی کنید داستان زندگی و آشنایی خود را تعریف کنید و حتما ذکر کنید که چقدر از آشنایی با او خوشحال هستید سپس در انتها قسمتی را اضافه کنید که باردار هستید و قرار است بچه دار شوید، خلاق باشید و به بهترین شکل داستان را تعریف کنید.

18. سرنخ به او بدهید| سورپرایز خبر بارداری نی نی سایت

به جای گذاشتن یک یادداشت کوچک، به او یک سرنخ کامل بدهید تا دنبالش کند! او هر سرنخ را به نقاط مختلف خانه ردیابی می کند که در نهایت او را به سوپرایز بزرگ سوق می دهدريال تست بارداری مثبت شما یا هر هدیه دیگری که انتخاب کرده اید! این روش بسیار جالب است و می توانید با سرنخ ها خلاق بازی جذابی درست کنید.

19. استفاده از کودک

کودکی را از اقوام یا دوستان خود بیاورید و هنگامی که همسرتان با او بازی کرد یا او را در آغوش کشید به او بگویید که آیا او را دوست دارد؟ و دوست دارد کودکی مثل او داشته باشید؟ اگر پاسخ او مثبت بود که خبر بارداری خود را اعلام کنید و بگویید چه خوب چون حامله ام. ولی اگر جواب او منفی بود حتما به مشاور مراجعه کنید و با کمک مشاور خبر بارداری خود را به همسرتان اعلام کنید. 

چقدر باید صبر کنم تا به شوهرم بگویم باردار هستم؟

هیچ زمان مشخصی وجود ندارد که به شوهرتان در مورد بارداری خود بگویید. برخی از زنان بلافاصله پس از تایید پزشک خود به همسر خود می گویند، در حالی که برخی دیگر با  تست بارداری خانگی این کار  انجام می دهند. بنابراین، این اختیار شماست که چه زمانی می خواهید خبر را به شوهرتان بدهید و قانونی برای آن وجود ندارد.

اگر ایده خلاقانه ای برای اعلام بارداری به همسر می دانید در قسمت نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : 21 ایده خلاقانه برای خبر بارداری به همسر 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.