بازسازی و طراحی داخلی: طراحی اصیل آپارتمان 40 متری + پلان

معماران اسفارو اخیرا یکی از پروژه هایشان را به ما فرستاده اند که یک نوسازی آپارتمان 40 متر مربعی در تل آویو می باشد و دارای یک سری ایده های جالبی است.

معماران این پروژه را به این صورت تعریف کرده اند: “تل آویو قیمت خانه ها را در سه سال اخیر افزایش داده است؛ این پدیده باعث شده است که اکثر افراد به جای فروش آپارتمان خودشان و خرید یک آپارتمان جدید، آپارتمان های موجود خودشان را نوسازی کنند.

این طرح به شما برای بازسازی آپارتمان 40 متری کمک می کند

همین داستان در مورد این خانه هم مصداق دارد، جایی که در آن دو مالک تصمیم گرفته اند تا آپارتمان مربوط به اتاق کارشان را به یک اتاق تک خوابه تبدیل کنند که شامل واحد های انبار، یک آشپزخانه مجزای بزرگ و یک اتاق خواب شاهانه فول سایز می باشد.

بازسازی و طراحی داخلی معماران اسفارو

ما این طراحی را به عنوان یک طراحی انتخاب کردیم که همه عملکردهای مفید و کاربردی را خلاصه می کند و تمامی واحد ها را در داخل یک مکعبی جمع می کند که در این مکان قرار گرفته اند، به نحوی که این مکعب کل آپارتمان را به 4 منطقه ای تقسیم کرده است و یک چرخش 360 درجه ای در اطراف این مکعب وجود دارد و باعث شده است که این مکان بی انتها و بزرگتر از حد واقعی به نظر برسد.

با اضافه کردن درهای متحرکی که در داخل مکعب مخفی می شوند، این مکان می تواند بر مبنای زمان روز تغییر پیدا کند و تامین نیازهای مختلف مالک باعث می شود که این فضا چند کاربردی باشد.”

به نظر من طراحی این آپارتمان مبتکرانه و خلاقانه می باشد، و به همین دلیل است که من می پرسم: آیا یک چنین موردی شبیه این را مشاهده کرده اید؟

نویسنده: لاوینیا[1]

عکس های طراحی اصیل و بازسازی آپارتمان 40 متری + پلان


[1] Lavinia

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.