بازسازی و طراحی داخلی: طراحی اصیل آپارتمان ۴۰ متری + پلان

معماران اسفارو اخیرا یکی از پروژه هایشان را به ما فرستاده اند که یک نوسازی آپارتمان ۴۰ متر مربعی در تل آویو می باشد و دارای یک سری ایده های جالبی است.

معماران این پروژه را به این صورت تعریف کرده اند: “تل آویو قیمت خانه ها را در سه سال اخیر افزایش داده است؛ این پدیده باعث شده است که اکثر افراد به جای فروش آپارتمان خودشان و خرید یک آپارتمان جدید، آپارتمان های موجود خودشان را نوسازی کنند.

این طرح به شما برای بازسازی آپارتمان ۴۰ متری کمک می کند

همین داستان در مورد این خانه هم مصداق دارد، جایی که در آن دو مالک تصمیم گرفته اند تا آپارتمان مربوط به اتاق کارشان را به یک اتاق تک خوابه تبدیل کنند که شامل واحد های انبار، یک آشپزخانه مجزای بزرگ و یک اتاق خواب شاهانه فول سایز می باشد.

بازسازی و طراحی داخلی معماران اسفارو

ما این طراحی را به عنوان یک طراحی انتخاب کردیم که همه عملکردهای مفید و کاربردی را خلاصه می کند و تمامی واحد ها را در داخل یک مکعبی جمع می کند که در این مکان قرار گرفته اند، به نحوی که این مکعب کل آپارتمان را به ۴ منطقه ای تقسیم کرده است و یک چرخش ۳۶۰ درجه ای در اطراف این مکعب وجود دارد و باعث شده است که این مکان بی انتها و بزرگتر از حد واقعی به نظر برسد.

با اضافه کردن درهای متحرکی که در داخل مکعب مخفی می شوند، این مکان می تواند بر مبنای زمان روز تغییر پیدا کند و تامین نیازهای مختلف مالک باعث می شود که این فضا چند کاربردی باشد.”

10 مرحله مربوط به خرید خانه در خارج از ایران

به نظر من طراحی این آپارتمان مبتکرانه و خلاقانه می باشد، و به همین دلیل است که من می پرسم: آیا یک چنین موردی شبیه این را مشاهده کرده اید؟

نویسنده: لاوینیا[۱]

عکس های طراحی اصیل و بازسازی آپارتمان ۴۰ متری + پلان


[۱] Lavinia

    نظر خود را بنویسید

    آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.*

    فراموشی رمز عبور