[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1563719397558{background-color: #efefef !important;}”][vc_column_text]

مرکز مشاوره خوب

در زمینه آموزش آدرس ها  و زمینه های مرکز مشاوره های تلفنی یا حضوری باید گفت که بسیاری از خانواده ها این روزها با مشکلات متعددی در زمینه های مختلف از زندگی خود مواجه هستند که می تواند آن ها را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.
مشکلات روحی و روانی افراد از جمله مشکلاتی هستند که تاثیر مستقیمی بر دیگر جنبه ای زندگی فرد داشته و با به هم ریختن شرایط روحی و روانی او و ایجاد آشفتکی در او به شدت کارایی و عملکردش را تحت تاثیر قرار دهند.
لذا نمی توان انتظار داشت که فردی با وجود داشتن مشکلات متعدد روحی و روانی بتواند در زندگی اش راه موفقیت و کامیابی را به درستی طی نماید. دغدغه ها و مشکلات روحی و روانی افراد می تواند ریشه در زمینه های مختلف خانوادگی اجتماعی و اقتصادی داشته باشد.

آدرس مراکز مشاوره

چرا باید به مراجعه به مراکز مشاوره

مثلا شخصی که ازدواج کرده است اگر با همسر خود مشکل داشته باشد.
قاعدتا این مشکلات در روح روان او رخنه کرده و مشکلاتی را برای او به وجود می اورند که خود این مشکلات می توانند ریشه در مسائل عمیق تری مانند مشکلات مالی و یا اختلافات خانوادگی یا مواردی از این قبیل باشند.
یا اگر نوجوانی در دوره تحصیل خود با مشکلات تحصیلی و مواردی از این قبیل رو به رو شود مسلما در او تاثیراتی منفی و نامناسب خواهد داشت.

مرکز مشاور خوب

اگر افراد از وجود یک مشاور کارکشته و مجرب در امور خود بهره ببرند می توانند به خوبی از پس مشکلات خود برایند.
لذا مشاوره و مشورت نمودن با دیگران از ارکان اصلی موفقیت در جوامع کنونی است.
همان طور که در قدیمی های می گویند در هر کاری باید با کسانی که تحربه بیشتری دارند و به نوعی کراکشته هستند مشورت نمود.
در همین راستا امروزه مراکز مشاوره می توانند به خوبی این امور را برای انسان ها انجام داده و در واقع با کاهش دغدغه های آن ها در زمینه های مختلف آن ها را برای قرار گرفتن در مسیر سعادت و خوشبختی آماده نمایند.
مشاور به عنوان کسی که در زمینه روان شناسی افراد تجربه و تبحر خاص دارد می تواند کمک های مفی و موثری را برای افراد داته باشد و با راهنمایی های بتواند مشکلات متعددی را از افراد مختلف برطرف نماید.

[/vc_column_text][vc_btn title=”دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” color=”warning” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fkanonm.ir|title:%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%20%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86||”][vc_column_text]

خدمات مرکز مشاوره

مرکز مشاوره انجام دهنده خدماتی از جمله:
 1. کودک،
 2. نوجوان
 3. ازدواج
 4. فرزند
 5. خانواده
 6. زناشویی
 7. و مواردی از این قبیل می باشد.
در واقع برای هر فردی و در هر سنی حرفی برای گفتن دارد.
چرا که ممکن است عده ای گمان کنند که استفاده از مشاوره  و خدمات مشاوره صرفا برای مواردی مانند ازدواج و برای بزرگسالان مفید موثر خواهد بود.
اما این تصور کاملا اشتباه و نا به جا است و چه بسا نوجوان و یا کودکی بتواند به خوبی با بهره گیری از خدمات مشاوره در مرکز مشاوره مشکلات و دغدغه های خود را کاهش داده و از همان ابتدا گامی محکم را در جهت قرا گرفتن در مسیر سعادت و خوشبختی بردارند خصوصا در شهرستان هایی نظر تهران.

مراجعه به مراکز مشاوره

در مجموع می توان گفت که خدمات مشاوره در مراکز مشاوره امری است که می تواند به خوبی شما را آماده و مهیای یک زندگی با کیفیت مطلوب نماید.
لذا اگر در زمینه های مختلف زندگی خود با مشکلاتی مواجه هستید می توانید به خوبی با حضور درمرکز مشاوره و یا از طریق روش های غیر حضوری به راحتی با مشاور مورد نظر خود در ارتباط بوده و مشکلات خود را از میان بردارید.
نوجوانان و جوانان می توانند در صورت داشتن مشکل در زمینه انتخاب همسر و یا مشکلات تحصیلی و یا مواردی که به نوعی سبب اسیب های روحی و روانی برای آن ها شده است و خاطر آن ها را آزرده کرده است.
با مشورت نمودن با مشاور روان شناسی مجرب و دانا به خوبی مشکلات خود را برطرف نمایند لذا راه کار حل مشکلات این افراد قطعا در مرکز مشاوره تلفنی و حضور و مشورت آن ها با مشاوران روانشناسی نهفته است.
مراکز مشاوره تلفنی به دو دسته مرکز مشاوره خانواده و مرکز مشاوره ازدواج تقسیم می شوند.

چه زمانی به مرکز مشاوره ها مراجعه کنیم؟

اگر مشکلاتی را در ارتباط با:
 • روابط زناشویی،
 • تربیت فرزند،
 • کودکان ناسازگار
 • و مواردی از این قبیل دارید.
مسلما مشاوره های روان شناسی می توان راه کار بهبود شرایط شما بوده و شما را از قرار گرفتن در معرض آسیب های ناشی از این مشکلات و نیز آسیب های روحی و روانی آن در امان نگه داشته.

نکته مهم:

اول اینکه یافتن کلینیک های خوب در تهران و شهرستانهای بزرگ نظیر شیراز، تبریز، یزد، همدان، اهواز، مشهد و کرمانشاه و یا حتی در محله های بزرگ تهران نظیر اقدسیه،  فرمانیه، پونک، نیاوران، ونک، آریاشهر و سایر منطقه های ۱ تا ۲۲ تهران آسان نیست.
دوم اینکه بدنبال مراکز با خدمات ارزان و رایگان بی کیفیت نباشید.
سوم اینکه حتما به تخصصی بودن مرکز و اینکه آیا مورد تایید وب سایت کانون مشاوران ایران است دقت فرمایید.
و آخر اینکه به تبع با این امر کیفیت زندگی را در شما افزایش داده و شما را برای زندگی بهتر و شادتر در کنار همسر و خانواده تان آماده و مهیا می نماید.
مرکر مشاوره ارائه دهنده خدمات متنوع و گوناگون برای افراد و در زمینه های مختلف ازدواج و روابط زناشویی و تربیت فرزند و نحوه ارتباط با کودکان و نوجوانان و جوانان و مواردی مانند این ها می باشد.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

آشنایی با خدمات دفاتر برتر کانون مشاوران ایران
مشاوره در زمینه های مختلف با بررسی کیفی کانون مشاوران

[/vc_column_text][vc_btn title=”دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” color=”warning” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fkanonm.ir|title:%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%20%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86||”][vc_wp_custommenu nav_menu=”1553″][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”12″ grid_id=”vc_gid:1563788780304-a4b0fdbc-79bb-5″ taxonomies=”1320, 1527, 1247, 1118, 1309, 1376, 1248, 1322, 1412, 1321, 1266, 1377, 1323, 1250″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1563788855707{background-color: #ededed !important;}”][vc_single_image image=”6447″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]