کانال مشاوره و روانشناسی

این کانال در زمینه ازدواج و مهارتهای زندگی صحبت میکند همچنین به نکاتی درباره اختلالات جنسی و زناشویی /تربیت کودکان/وسواس و استرس /مشاوره ترک اعتیاد/ مشاوره تحصیلی میپردازد . همچنین به صورت روزانه مطالبی در خصوص روانشناسی و مقاله هایی علمی به اشتراک میگذارد. راهکارهایی در رابطه با اختلالتی مثل انواع ترسها در این کانال دیده میشود.


کانال تلگرام روانشناسی بالینی
در این کانال بیشتر نکات تحصیلی نظیر منابع ارشد و تستها و … دیده میشود.
مطالبی در زمینه شاد زیستن و مثبت بودن و… دیده میشود


کانال تستهای روانشناسی
بخشی از کانال :آزمونهای روانشناسی به 2 دسته ی شناختی و غیرشناختی تقسیم میشود .برای شناخت خود و آشنایی با سلامت روانی میتوانید از معتبرترین تستهای روانشناسی استفاده کنید. ما میتوانیم به شما با ارایه بهترین و کارآمدترین تستهای شخصیت /هوش و… در زمینه شناخت خود خانواده و دوستانتان کمک کنیم.تستهای معتبر روانشناسی نکات متعددی در زمینه آگاهی و ادراک آشکار میسازد که میتواند مفید ولازم باشد.اینگونه تستها رایجترین گونه ی سنجش در روانشناسی هستند و بسیار استاندارد شده تر از مصاحبه خواهند بود.


کانال تلگرام روانشناسی کودک
این کانال شامل مشاوره و روان شناسی کودک و ارایه سوالات کاربران به همراه پاسخ های آنان میباشد و به تعریف و ذکر نشانه هایی از عایم بیش فعالی میپردازد.همچنین شامل آموزشهایی در رابطه با رفتار درمانی در رابطه با کودکان بیش فعال میباشد .توضیح بازیهایی که برای کودکان سنین مختلف مناسب است /ضرورت انجام بازیهای مناسب فمری برای تقویت هوش و استعداد یابی آنها (با ذکر رنج سنی متفاوت ).


کانال مشاوره در تلگرام
مطالب و نکاتی در زمینه مشاوره خانواده و روانشناسی به صورت صوتی و ویدیو جهت کسب اطلاعاتی برای بهبود زندگی مطرح میگردد.همچنین مطالبی در رابطه با موفقیت /اعتماد به نفس و راههای دستیابی به آن و دانستنیهای تربیتی واصولی از آیین همسرداری و روابط زوجین مثل : اختلاف نظرها و چگونگی کنار آمدن با آنها در روزهای اولیه ازدواج و … در این کانال مطرح میشود.در قسمتی از مطالب کانال اشاره هایی به مشاوره تحصیلی و نکات آموزشی شده است .