کانال مشاوره جنسی و زناشویی

کانال تلگرام ازدواج و زناشویی
این کانال در رابطه با روابط زناشویی و عملکردهایی در رابطه به بهبود روابط زوجین /چگونگی ایجاد روابط مطلوب احساسی /توضیح مراحل روابط جنسی/راههای جلوگیری از بارداری همراه با کلیپ های آموزشی/مطالبی در رابطه با بهداشت بانوان و آقایان و… صحبت میکند.

کانال ازدواج و مسا یل جنسی
بهداشت و سلامت زنان/مامایی /تذکرهایی در باره دوران سیکل بانوان /مطالبی درباره ی بارداری و ناباروری م راههای آن و مراحل درمان ناباروری به صورت مختصر در این مانال به چشم میخورد.همچنین برخی از سوالالت کاربران با پاسخها و مشاوره ای که انجام شده به اتشار گذاشته میشود.

کانال مشاوره ازدواج و خانواده
در این کانال به صورت روزانه مطالبی در باره ی بنیان خانواده /روابط بین فردی شیوه های تربیتی / تک فرزندی و چند فرزندی / دوران پیش از ازدواج و راهکارهایی جهت شناخت بهتر مثل : گفت گو راجع به حل مسیل متفاوت / خانواده ها . …. برای بالا بردن سطح آگاهی کاربران استفاده میشود .مطالبی درباره دوران نامزدی و پیش از ازدواج وچگونگی ورود خانواده ها هم در این کانال دیده میشود .

کانال همسرداری
از کانال : با توجه به اینکه غالب مشکلات همسران در عدم توانایی آنان در شناخت نیازهای به موقع هر یک از زوجین از دیگری میباشد و ب طبع آن تاخیر در پاسخگویی و عدم درک متقابل نتیجه آن خواهد بود لذا زوجین نیازمند آموزش تکنیکها و روشهایی درهمسر
داری خواهند بود. این کانال سعی دارد با نشان دادن تفاوتهایی در زنان و مردان و متفاوت بودن سطح توقعات و به طور کلی ارایه ای از تعریف مرد و زن را هکارهایی برای یک رابطه ی موفق و نه چندان دور از انتظار را در معرض همگان بگذارد تا همسران بتوانند به درستی موقعیت را شناسایی کنند و رفتار مناسب از خود نشان دهند.