کانال تلگرام روانشناسی خانواده

کانال مشاوره ازدواج و خانواده 

در این کانال به صورت روزانه مطالبی در باره ی بنیان خانواده /روابط بین فردی شیوه های تربیتی / تک فرزندی و چند فرزندی / دوران پیش از ازدواج و راهکارهایی جهت شناخت بهتر مثل : گفت گو راجع به حل مسیل متفاوت / خانواده ها . …. برای بالا بردن سطح آگاهی کاربران استفاده میشود .مطالبی درباره دوران نامزدی و پیش از ازدواج وچگونگی ورود خانواده ها هم در این کانال دیده میشود .

کانال تستهای روانشناسی

بخشی از کانال :آزمونهای روانشناسی به 2 دسته ی شناختی و غیرشناختی تقسیم میشود .برای شناخت خود و آشنایی با سلامت روانی میتوانید از معتبرترین تستهای روانشناسی استفاده کنید. ما میتوانیم به شما با ارایه بهترین و کارآمدترین تستهای شخصیت /هوش و… در زمینه شناخت خود خانواده و دوستانتان کمک کنیم.تستهای معتبر روانشناسی نکات متعددی در زمینه آگاهی و ادراک آشکار میسازد که میتواند مفید ولازم باشد.اینگونه تستها رایجترین گونه ی سنجش در روانشناسی هستند و بسیار استاندارد شده تر از مصاحبه خواهند بود.

کانال مشاوره در تلگرام 

مطالب و نکاتی در زمینه مشاوره خانواده و روانشناسی به صورت صوتی و ویدیو جهت کسب اطلاعاتی برای بهبود زندگی مطرح میگردد.همچنین مطالبی در رابطه با موفقیت /اعتماد به نفس و راههای دستیابی به آن و دانستنیهای تربیتی واصولی از آیین همسرداری و روابط زوجین مثل : اختلاف نظرها و چگونگی کنار آمدن با آنها در روزهای اولیه ازدواج و … در این کانال مطرح میشود.در قسمتی از مطالب کانال اشاره هایی به مشاوره تحصیلی و نکات آموزشی شده است .