کانال تلگرام ازدواج

کانال ازدواج موفق 

کانال ازدواج موفق به آموزش لازم برای بهبود زندگی فردی و خانوادگی ایجاد شده است و صرفا جنبه آموزشی ندارد و شامل نکاتی برای افراد متاهل م مجرد میباشد از جمله این نکات شامل : تعریف رفتار / رفتار موثر و نا موثر/مسیولیت پذیری/ روابط مطلوب و نا مطلوب …. میشود .این کانال با تعریف فکر و عمل و احساس و فیزیولوزی که چهار جز رفتار و عمل است سعی در توضیح هر جز و چگونگی بهتر و به موقع عمل کردن هر جز دارد تا رفتاری منطقی و به موقع از انسان حاصل شودو نیز در رابطه با روابط زوجین نکاتی را مطرح میکند.

کانال تلگرام ازدواج و زناشویی 

این کانال در رابطه با روابط زناشویی و عملکردهایی در رابطه به بهبود روابط زوجین /چگونگی ایجاد روابط مطلوب احساسی /توضیح مراحل روابط جنسی/راههای جلوگیری از بارداری همراه با کلیپ های آموزشی/مطالبی در رابطه با بهداشت بانوان و آقایان و… صحبت میکند.

کانال مشاوره ازدواج و خانواده 

در این کانال به صورت روزانه مطالبی در باره ی بنیان خانواده /روابط بین فردی شیوه های تربیتی / تک فرزندی و چند فرزندی / دوران پیش از ازدواج و راهکارهایی جهت شناخت بهتر مثل : گفت گو راجع به حل مسیل متفاوت / خانواده ها . …. برای بالا بردن سطح آگاهی کاربران استفاده میشود .مطالبی درباره دوران نامزدی و پیش از ازدواج وچگونگی ورود خانواده ها هم در این کانال دیده میشود .